Група постановки вистав
Ця група займається постановкою вистав.
Всі вистави авторські написані в студії.
Для постановки однієї вистави потрібно від 1-го до 2-х місяців. В кінці цього терміну ми випускаємо виставу на сцену і продаємо на неї квитки.
Всі зароблені гроші актори ділять між собою.
ЩО БУДЕ НА КУРСІ
2 репетиції на тиждень
2.5 години репетиція
8 реалізацій на місяць
Заняття з хореографії
Заняття
з акторської майстерності
Заняття з вокалу
Заняття з сценічного бою
Заняття з акробатики
2 000 ГРН/МІС
Про щастя і затишок, про українську родину, що жила в 30-х роках минулого століття. Майбутнє нашої держави – підлітки, вийдуть на сцену з досвідченими акторами, аби показати нам волю, що карбувалась не лише вірою в найкраще та усвідомленням найгіршого, а й жартами, що допомагали жити, коханням, яке дало змогу оберігати у серцях надію, що палає серед нас.
Сучасна адаптація всесвітньовідомої історії Вільяма Шекспіра. Зміна місця подій покаже не історію дворянських родин, а двох мафіозних кланів. Мюзикл наповнений піснями двадцять першого сторіччя, жанру хіп-хоп та рок, і все це українською мовою. На Вас чекатиме фантастична хореографія та небезпечні трюки у виконанні акторів студії, гра яких змусить Вас плакати.
В основі сюжету лежить грецькій міф про кохання Орфея та Еврідіки.
Шоу наповнене каверами на сучасні пісні, де музика лишилася майже без змін, але текст адаптований до сюжету і максимального його розкриває.
Боги Олімпу, Аїд та його дружина Персефона, заключають парі, чи існує справжнє кохання, а наші герої стають розмінною монетою у божественній грі.
ВІДЕО НАШИХ ПОСТАНОВ
"У голоду дитячі очі"
трагікомедія
«ОРФЕЙ І ЕВРІДІКА»

ХІП-ХОП-РОК МЮЗИКЛ
«РОМЕО ТА ДЖУЛЬЄТТА»
ХІП-ХОП МЮЗИКЛ
Що про нас говорять
Ходжу в театральну студію вже другий блок і це просто приголомшливо! Навчилася не боятися виходити імпровізувати, краще показувати різні емоції, помічати емоції у житті. Ще тепер можу показувати різних персонажів, бути кумедним (хоча раніше цього боялася) і це дуже круто! У мене покращилася дикція і я почала краще впоратися з емоціями у житті.
Ходжу вже другий блок, але планую піти і на третій, тому що дають велику кількість здібностей, які просто так не отримати, дуже задоволений вчителями, а заняття із запрошеними вчителями взагалі вогонь. За той час, поки я ходжу сюди, у мене покращилася дикція, і я навчився правильно використовувати свою фантазію. Ну загалом 12 із 10, а й тут графік зручний.
КОНТАКТИ
+38(093)799-54-04
м. Київ вул. Іллінська, 12
Сторінка конфенденційності
electrusov@gmail.com
Made on
Tilda