Група "Базис"
В цій групі навчаються ті, хто тільки починає свій акторський шлях. Там учні дізнаються основи акторської гри, працюють зі своїм голосом, тілом та позбавляються психологічних утисків.
Заняття ведуть досвідчені актори та режисери. Тривалість курсу від 1-го до 3-х місяців.
В залежності від прогресу дитини, вже через місяць її зможуть запросити до іншої групи.

ЩО БУДЕ НА КУРСІ
2-3 заняття на тиждень
10 ЗАНЯТЬ НА МІСЯЦЬ
2.5 години ОДНЕ ЗАНЯТТЯ
Заняття з хореографії
Заняття
з акторської майстерності
Заняття з вокалу
Заняття з сценічного бою
Заняття з акробатики
2 500 ГРН/МІС
Про щастя і затишок, про українську родину, що жила в 30-х роках минулого століття. Майбутнє нашої держави – підлітки, вийдуть на сцену з досвідченими акторами, аби показати нам волю, що карбувалась не лише вірою в найкраще та усвідомленням найгіршого, а й жартами, що допомагали жити, коханням, яке дало змогу оберігати у серцях надію, що палає серед нас.
Сучасна адаптація всесвітньовідомої історії Вільяма Шекспіра. Зміна місця подій покаже не історію дворянських родин, а двох мафіозних кланів. Мюзикл наповнений піснями двадцять першого сторіччя, жанру хіп-хоп та рок, і все це українською мовою. На Вас чекатиме фантастична хореографія та небезпечні трюки у виконанні акторів студії, гра яких змусить Вас плакати.
В основі сюжету лежить грецькій міф про кохання Орфея та Еврідіки.
Шоу наповнене каверами на сучасні пісні, де музика лишилася майже без змін, але текст адаптований до сюжету і максимального його розкриває.
Боги Олімпу, Аїд та його дружина Персефона, заключають парі, чи існує справжнє кохання, а наші герої стають розмінною монетою у божественній грі.
ВІДЕО НАШИХ ПОСТАНОВ
"У голоду дитячі очі"
трагікомедія
«ОРФЕЙ І ЕВРІДІКА»

ХІП-ХОП-РОК МЮЗИКЛ
«РОМЕО ТА ДЖУЛЬЄТТА»
ХІП-ХОП МЮЗИКЛ
Що про нас говорять
Ходжу в театральну студію вже другий блок і це просто приголомшливо! Навчилася не боятися виходити імпровізувати, краще показувати різні емоції, помічати емоції у житті. Ще тепер можу показувати різних персонажів, бути кумедним (хоча раніше цього боялася) і це дуже круто! У мене покращилася дикція і я почала краще впоратися з емоціями у житті.
Ходжу вже другий блок, але планую піти і на третій, тому що дають велику кількість здібностей, які просто так не отримати, дуже задоволений вчителями, а заняття із запрошеними вчителями взагалі вогонь. За той час, поки я ходжу сюди, у мене покращилася дикція, і я навчився правильно використовувати свою фантазію. Ну загалом 12 із 10, а й тут графік зручний.
КОНТАКТИ
+38(093)799-54-04
м. Київ вул. Іллінська, 12
Сторінка конфенденційності
electrusov@gmail.com
Made on
Tilda